Urbannestgroup - City Center - Ac - Al Jana Pawla II

  • 45 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Położony prawie 25 min piechotą od Muzeum Narodowego w Warszawie, apartament Urbannestgroup - City Center - Ac - Al Jana Pawla II Warszawa o powierzchni 45 m² oferuje również łatwy dostęp do dworca kolejowego Warszawa Centralna, który znajduje się w prawie 700 m. Ten apartament może pomieścić maksymalnie 5 osób.

Apartament zapewnia oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Komfort gości jest naszym priorytetem, dlatego apartament Urbannestgroup - City Center - Ac - Al Jana Pawla II oferuje aneks kuchenny z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

Apartament znajduje się w pierwszorzędnej lokalizacji w Warszawie, w bliskiej odległości od Złotych Tarasów. 1-pokojowy apartament Urbannestgroup - City Center - Ac - Al Jana Pawla II leży około 10 min jazdy samochodem od Łazienek Królewskich oraz tylko 1 km od dworca autobusowego Centrum 06. Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie jest położone w odległości 30 min spacerem. Stacja metra Rondo ONZ znajduje się kilka kroków od obiektu noclegowego, łącząc to miejsce z resztą Warszawy.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Urbannestgroup - City Center - Ac - Al Jana Pawla II Warszawa
11Th Floor Center Apartment - 57M2, Two Bedrooms - By Rentujemy
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

11Th Floor Center Apartment - 57M2, Two Bedrooms - By Rentujemy

6.7
Przyjemny 11 opinii
162 m od nieruchomości
USD 189 USD 170
za noc
Apartament Fervor Pereca
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartament Fervor Pereca

168 m od nieruchomości
USD 110 USD 99
za noc
3Rooms At Emilii Plater 55 Deluxe Residence In Warsaw Manhattan
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

3Rooms At Emilii Plater 55 Deluxe Residence In Warsaw Manhattan

7.4
Dobry 7 opinii
192 m od nieruchomości
USD 149 USD 134
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Chopina
    9 km

    Stacje kolejowe

    PKP Warszawa Główna
    200 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Pokoje dźwiękoszczelne
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Urbannestgroup - City Center - Ac - Al Jana Pawla II można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w apartamencie Urbannestgroup - City Center - Ac - Al Jana Pawla II.
    • Czy apartament Urbannestgroup - City Center - Ac - Al Jana Pawla II posiada kuchnię?
      W apartamencie Urbannestgroup - City Center - Ac - Al Jana Pawla II goście znajdą wyposażoną kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Chopina
    9 km

    Stacje kolejowe

    PKP Warszawa Główna
    200 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Urbannestgroup - City Center - Ac - Al Jana Pawla II Warszawa

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij